VRTILJAK POKLICEV ZA UČENCE 8. RAZREDOV

Učenci  8. razredov se boste v četrtek, 17. oktobra 2019  udeležili prireditve Vrtiljak poklicev, ki jo letos organizira Srednja šola za gostinstvo in turizem v Radovljici.

Gre za velik dogodek, ki se ga bo udeležilo skoraj 1400 učencev  z vseh gorenjskih osnovnih šol.

Namen Vrtiljaka poklicev je predstaviti poklice, za katere izobražujejo na srednjih šolah Gorenjske. Poklice bodo predstavili z 29 delavnicami v izvedbi osmih srednjih šol Gorenjske.

Vsi učenci si boste ogledali predstavitev poklicev na prireditvenem prostoru,  vsak učenec pa bo sodeloval tudi na dveh delavnicah, ki si ju je predhodno izbral.

Odhod avtobusov za naše učence je ob 7. 30 uri, pred odhodom učenci v jedilnici vzamete malico. Nazaj se vračamo ob 10. 30 uri.  Po povratku v šolo boste imeli učenci še eno uro z razrednikom.

Spremljevalci: Vera Draksler, Savina Tepina, Justina Repina, Darja Mihelič, Klemen Križnar, Dragica Meglič in Barbara Perme.

Razpored po avtobusih bo s strani avtoprevoznika znan v naslednjih dneh. S strani organizatorja je organiziran tudi brezplačni prevoz.

Pripravila: Barbara Perme