Zobozdravnik

sreda 7.00 – 13.30
četrtek 13.00 – 19.30
petek 7.00 – 13.30

Pri vsakem obisku morajo učenci imeti s seboj zdravstveno kartico.

Vsako šolsko leto se izvajajo zobozdravniški sistematski pregledi za učence osnovne šole. Sistematski pregledi so obvezni za učence 1., 3., 5. in 8. razredov, ne glede na izbranega zobozdravnika. V šolskem letu bomo, po dogovoru z zobno ambulanto, na sistematske preglede povabili tudi učence ostalih razredov. O pregledu bodo učenci obveščeni najmanj dva dni prej preko tajništva oziroma razrednikov. Tudi pri sistematskem pregledu morajo imeti učenci zdravstveno kartico, sicer pregled ni možen in se bodo morali učenci oziroma njihovi starši sami dogovoriti za pregled.

Nujna zobozdravstvena pomoč se izvaja vsak dan v rednem delovnem času in ob predhodnem dogovoru. Izven delovnega časa se nujna zobozdravstvena pomoč izvaja v dežurni ambulanti na Zobni polikliniki v Kranju.

Zobno ambulanto vodi zobozdravnica Neža Keše, dr. dent. med., asistentka je Jelka Hafner.