Skoči na glavno vsebino

Noč na Gimnaziji Kranj

Postani Gimnazijec za eno noč

7. december 2018 – 8. december 2018

PRIHOD: petek, 7. december 2018, ob 16.00, skozi stranski vhod pri Hotelu Creini
ODHOD: sobota, 8. december 2018, ob 12.00

Noč ima svojo moč in preživeli jo boste na Gimnaziji Kranj. Preizkusili se boste v vlogi naravoslovnega znanstvenika, izvajali zanimive pokalne, kadeče in svetleče kemijske poskuse, raziskovali življenje pod mikroskopom ter spoznavali delovanje vaših čutil in izdelali fizikalni verižni eksperiment. Ko se večer prevesi v noč bo čas za igre in druženje z dijaki, zjutraj pa vas bodo popeljali v ritme hip hopa, flamenka ali pa boste spoznavali osnove aikida. Udeleženci boste lahko opazovali in spoznavali nočno življenje eksotičnih živali.

Prijava na dogodek:

http://www.gimkr.si/dogodki-in-projekti/prijava-na-dogodek/noc-na-gimnaziji-kranj-2018/

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost