Skoči na glavno vsebino

Vrtiljak poklicev 2017

Z učenci 8. razredov smo se tudi letos udeležili prireditve Vrtiljak poklicev, ki je potekala v organizaciji Šolskega centra Škofja Loka in Srednje šole za lesarstvo. Sodelovalo je sedem srednjih šol Gorenjske.

Vsi učenci so si ogledali predstavitev poklicev na prireditvenem prostoru, vsak učenec pa je sodeloval tudi na dveh delavnicah, ki si ju je predhodno izbral sam. Tako so si nekateri izdelali pručko, sestavili dinozavra, se preizkusili v izdelavi okusnih kruhkov, opazovali »pravo« operacijo, se učili prve pomoči, se spoznali s CNC stroji, laserji…     

Več o dogodku na povezavi: http://www.scsl.si/srednja-sola-za-lesarstvo

Barbara Perme, svetovalna delavka

{phocagallery view=category|categoryid=230|limitstart=0|limitcount=0}

 

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost