Skoči na glavno vsebino

Nočni pohod PK

V petek sva obljubleno tudi uresničili…s planinskim krožkom smo šli na nočni pohod v Tamar.  Megla v Žabnici je bila prav neprijetna, a že malo naprej od Nakla nas je obsijalo sonce in dobra volja se je kar razširila po avtobusu. Po precej hitri vožnji smo prišli v Planico. Imeli smo srečo, da smo ujeli nekaj skokov treninga in  vožnjo na Zip line. Ogledali smo si novo podobo centra v Planici in jo z vso opremo bakel in lučk mahnili proti Tamarju. Ker je bilo malo snega je bila pot precej ledena, zato nas je prijazni oskrbnik koče v Tamarju preusmeril na tekaško pot, ki pa je bila malce daljša. V kočo smo prispeli ze v temi. Popili smo kakav, čaj , pomalicali in se kmalu pripravili za nazaj. Zunaj smo si uredili svetilke, prižgali bakle in v čudoviti noči peš šli nazaj. Ves čas nam je na nebu svetila polovička lune in polno zvezd. Nebo je bilo res čarobno.

Pot nazaj je minila prehitro, saj je bilo zabavno imeti vsa svetila :).

Za PK Nataša Ravnikar

{phocagallery view=category|categoryid=177|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 156 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost