Skoči na glavno vsebino

Potepanje po Sloveniji

V sredo, 13.5. 2015 smo imeli večjo šolsko prireditev v sodelovanju z društvom upokojencev Žabnica.

Popotnika , voditelja prireditve sta se potepala po Sloveniji vmes pa so se predstavili razredi s svojimi nastopajočimi točkami. Z glasbenimi točkami so nastop popestrili ansambel Seniorji in tamburaški orkester Bisernica. Najbolj prisrčna se je vsem zdela dramska igrica Rdeča Kapica, saj nas je v modernm stilu razvedrila in nasmejala. Seveda niso manjkali tudi otrci s petjem, šolarji glasbeniki na svojih instrumentih in ples folklorne skupine.

Nastop je bil namenjen medgeneracijskemu druženju, predstavitvi otrok in humanitarni akciji. Zbirali smo prehrambene izdelke za zavod Barka.

Da je nastop potekal nemoteno gre zahvala vsem učencem in učiteljicam, društvu upokojencev in gostujočim glasbenikom, tonskemu mojstru na mešalni mizi in vsem povabljencem, ki so se vabilu odzvli.

Nataša Ravnikar

{phocagallery view=category|categoryid=148|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost