NARAVOSLOVNI DAN ZA UČENCE 6. RAZREDOV

V ponedeljek, 20. 3. in torek, 21. 3. 2023 bo potekal naravoslovni dan . Obiskali boste Arboretum Volčji Potok.

V okviru naravoslovnega dne boste spoznali in prepoznavali domače in tujerodne vrste ter se seznanili z izdelavo herbarija.

• V ponedeljek, 20. 3. 2023 boste učenci 6.a in 6. d razreda obiskali Arboretum Volčji Potok.

Spremljevalci bodo naslednji učitelji: Nuša Zaletel, Barbara Osterman, Aleksandra Lazić in Sabina Tomše.

• V torek, 21. 3. 2023 boste učenci 6.b, 6. c in 6. č razreda obiskali Arboretum Volčji Potok.

Spremljevalci bodo naslednji učitelji: Andreja Jamnik Oblak, Savina Tepina, Justina Repina, Klemen Križnar, Dominik Konjedic in Žiga Lužovec.

V šolo pridete ob 7.30, kjer boste dežurni učenci prevzeli šolsko malico in si jo razdelili v učilnici. Zbor pred šolo bo ob 8.00. Vrnemo se so 13.00.

Potrebovali boste pisalo, mapo, copate, primerna oblačila in obutev za delo na prostem.

Cena: vsi stroški bodo obračunani na položnici.

Vodja: Bojana Ropret