Interesne dejavnosti 2022/23 (dopolnjeno)

Interesna dejavnost Razred uč.   učitelj
Žogarija 1., 2.r. TV3 tor, 8. in 9. uro Klemen Križnar
Planinski krožek 1. – 5.   1x mesečno pohod Barbara Velikanje
Otroški pevski zbor – CŠ 2.-5. 4. a pon, 7. in 8. uro Valentina Cuderman
Glasbena ustvarjalnica 5. 108 pon, 7 . ura Tina Šifrer Gazvoda
Odbojka 5. – 8.r. TV1 čet, 8. ura Žiga Lužovec
Planinski krožek 6. – 9.   1x mesečno pohod Marko Jereb
Fotografski krožek 6. – 9. 106 tor, 8. in 9. uro Simon Kuhar
Impro 6. – 9. 111 sre, 17.00-17.45  Simona Špolad
Logika in Logična pošast 6. – 9. 202 tor, 7. ura Maruša Vrhovnik
Mladinski pevski zbor 6. – 9. 108 pon, 15.00 – 16.15 Urška Rappl
Unesco krožek 6. – 9. r. 111 sre, 17.50 – 18.35 Simona Špolad
Zgodovinski krožek 6. – 9.r. 106 čet, 8. in 9. uro Simon Kuhar
Vesela šola 7.-9. 113 čet, 11.55 – 12.40 Rajka Korošec Kavčič 
Novinarski krožek 8., 9. r. 116 pon, 14.40 – 15.25 Nina Gašperlin
MEPI 9. r. 111 pon, 13.45 – 14.30  
Materinščina 9. r. 12 po dogovoru Vlasta Bolka
Radi nastopamo 9. r. 13 po dogovoru Natalija Režun
         
PŠ Besnica        
Ustvarjalni krožek 1. – 5. r.   čet, 12.40 – 14.10 Maja Džalo
Čebelarski krožek 1. – 5. r.   sre, 13.30 – 15.00 Barbara Mesec Štular
Otroški pevski zbor 1. – 5. r.   pon, 12.30 – 14.00 Barbara Perpar
         
PŠ Podblica        
Otroški pevski zbor 1.-3.r   pon, tor Katja Cuderman
Ustvarjalno-gibalni krožek 1.-3.r   čet Katja Cuderman
Dramski krožek 1.-3.r   pet Katja Cuderman
         
PŠ Žabnica        
Pravljični krožek 1., 2. r. 1.r. tor, 6. ura Erika Dobovšek
Žogarija 1., 2.r TV Ž sre, 16.05 – 16.50 Katja Žlebir
Blokflavta 1. – 3.r. 5 Ž tor, 6., 7. ura Alenka Jenko Boh
Igrarije 1. – 5. tor, 15.00 – 15.45 Živa Sotelšek
Dramski krožek 1. – 5. 4 Ž čet, 6. ura Urška Tičar
Otroški pevski zbor 1. – 5. 5 Ž pon, 6. in 7. ura Alenka Jenko Boh
Naravoslivni krožek 1. – 5. 4 Ž pon, 6. ura Urška Tičar
Plesni vrtiljak 1. – 5. 1 Ž pon, 13.50 – 14.35 Saša Porenta
Planinski krožek 1. – 5. 3 Ž 1 x mesečno b sobotah Nataša Ravnikar
Likovna ustvarjalnica 2. – 5. 2 Ž sre, 13.30 – 15.00 Darja Bertoncelj
Zlata Ura 2. – 5. 1 Ž tor, 16.00 – 17.30 Saša Porenta
Žogarija 3. – 5. TV Ž sre, 15.50 – 17.35 Katja Žlebir
Spoznavam Slovenijo 3. – 5. 3 Ž sre, 6. ura Nataša Ravnikar
Komorna igra 3. – 7. r. 5 Ž pon, 16.30 – 18.00 Alenka Jenko Boh

 

(Skupno 397 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost