CELODNEVNE EKSKURZIJE – 6. – 9. razreda

CELODNEVNE EKSKURZIJE

 

SREDA, 20. 4. 2022

 

 

6. razredi

P R I M O R S K A

 

 Vodja: Alenka Rus

 

Odhod: 7.30          Prihod: od 18.00-19.00

 

Ogledi:

  • Luka Koper (ogled pristanišča),
  • Piran (ogled mesta in orientacija),
  • Hrastovlje (ogled taborske cerkvice),
  • jama Vilenica (ogled kraške jame).

 

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 7,80 evrov,
  • prevoz

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na položnici.

Spremljevalci: Urška Ambrož Stele, Barbara Osterman, Maruša Vrhovnik, Tomo Orešnik,Veronika Štirn, Savina Tepina, Deana Selko, Nuša Zaletel

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

Hrana bo iz nahrbtnika.

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

7. razredi

Š T A J E R S K A

 

 Vodja: Darja Udir

 

Odhod: 8.00     Prihod: od 18.00-19.00

 

Ogledi:

  • Šempeter – ogled Rimske nekropole in jame Pekel
  • Celje – ogled Pokrajinskega muzeja (razstave Grofje Celjski, Celeia-mesto pod mestom, Alma M. Karlin).

 

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 18 evrov,
  • prevoz

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na naslednji položnici.           

Spremljevalci: Katarina Šifrer, Bojana Ropret, Katarina Bučar, Justina Repina, Franci Koder, Melisa Tršan, Mineja Krisper.

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

Hrana bo iz nahrbtnika

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

 

 

8.razredi

P O    P O T E H   D O M O L J U B J A

 

 Vodja: Marko Jereb

 

Odhod: 7.50    Prihod: od 18.00-19.00

 

Ogledi:

  • Turjak (ogled gradu),
  • Cerkniško jezero (ogled makete, multivizija, ogled presihajočega jezera- vožnja z lojtrnikom),
  • Park vojaške zgodovine Pivka (ogled razstave z ogledom notranjosti podmornice).

 

 

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 19,5 evrov,
  • prevoz

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na položnici.     

Spremljevalci: Natalija Režun, Darja Mihelič, Nina Gašperlin, Klemen Križnar, Silva Majcen, Ema Pirnar, Anže Špehar.

 

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

 Hrana bo iz nahrbtnika.

 

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

 

 

9. razredi

T R I G L A V S K I   N A R O D N I   P A R K   IN   P O   P O T E H   S O Š K E   F R O N T E

 

 Vodja: Simon Kuhar

 

Odhod: 7.40      Prihod: od 18.00-19.00

 

Ogledi:

  • Italijanska kostnica,
  • Kobariški muzej (ogled razstave o 1. svetovni vojni),
  • Mlekarna Planika (ogled etnološke zbirke Od planine do Planike),
  • trdnjava Kluže (ogled trdnjave in predstava),

            

Predvideni stroški:

  • vstopnine: 9.00 evrov,
  • prevoz

Stroški vstopnin in prevoza se bodo obračunali na naslednji položnici.

Spremljevalci: Vlasta Bolka, Simona Špolad, Urška Rappl, Tadeja Žumer, Žiga Luževec.

 

Ekskurzija bo potekala ob vsakem vremenu, zato poskrbite za primerna oblačila in obutev.

 Hrana bo iz nahrbtnika.

 

VSA NAVODILA za potek in izvedbo ekskurzije boste učenci dobili pri urah ZGO, GEO in DKE.

 

 Za aktiv ZGO, GEO in DKE pripravila Darja Udir.                           

 

 

 

 

 

 

(Skupno 482 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost