Skoči na glavno vsebino

Obvestilo za starše o ponovni odprtosti šole za učence od 1. do 3. razreda, z dnem 26. 01. 2021

Spoštovani starši,

skladno s prejetim obvestilom Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ), vas obveščamo, da šole za učence od 1. do 3. razreda, v torek, 26. 01. 2021, ponovno odpiramo svoja vrata.

Za optimalno organizacijo dela in sledenje navodilom, ki jih v prihajajočih dneh pričakujemo s strani MIZŠ in NIJZ, si želimo od vas pridobiti informacijo o vstopu vašega otroka v šolo. V šoli se trudimo in želimo, da bi vsi učenci, ki obiskujejo 1., 2. ali 3. razred lahko ponovno sedli v šolske klopi. Za vse učence bo pouk potekal v matičnih učilnicah, kjer bo potekalo tudi jutranje varstvo in podaljšano bivanje za učence določenega razreda. Interesne dejavnosti se ne izvajajo.

O vseh nadaljnjih aktivnostih vas bomo sproti obveščali oziroma seznanjali.

Zahvaljujemo se vam za vaš odgovor in se hkrati veselimo ponovnega odprtja in srečanja z vami ter vas lepo pozdravljamo,

Pavel Srečnik, ravnatelj

(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost