Skoči na glavno vsebino

Sklep o zagotovitvi nujnega varstva za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način – nov sklep

Številka: 602-11/20-102440/30/08)
Datum: 7. 12. 2020

Na podlagi 2. člena Odloka o začasni prepovedi zbiranja Ijudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 181/20) izdaja župan Mestne občine Kranj Matjaž Rakovec naslednji

SKLEP o zagotovitvi nujnega varstva za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način

 1. Za zagotavljanje nujnega varstva predšolskih Otrok, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način, se organizira varstvo v naslednjih vrtcih na območju Mestne občine Kranj:
  • Kranjski vrtci, enota Mojca, Ul. Nikole Tesle 2, Kranj, delovni čas od ponedeljka do petka od 6. ure do 16:30 ure,
  • Kranjski vrtci, enota Najdihojca, Ul. Nikole Tesle 4, Kranj, delovni čas od ponedeljka do petka od 6. ure do 16:30 ure,
  • Zasebni vrtec Dobra teta d.o.o., PE Pri Dobri Evi, Ul. Lojzeta Hrovata 4b, Kranj,
  • Zavod Za jutri, PE Zasebni vrtec Vila Mezinček, Savska c. 32, Kranj,
  • Waldorfska šola Ljubljana, OE Gorenjska, Waldorfski vrtecJutranja zarja, Struževo 14j, Kranj, – Župnijski zavod sv. Martina Kranj — Stražjšče, Baragov vrtec, Baragov trg 1, Kranj.
 1. Zavodi s področja vzgoje in izobraževanje morajo pri izvajanju dejavnosti upoštevati priporočene smernice ministrstva, pristojnega za zdravje, in Nacionalnega inštituta za javno zdravje za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2.
 2. Ta sklep prične veljati z dnem objave na spletni strani Mestne občine Kranj, uporablja pa se od 7. 12. 2020 in velja za obdobje veljavnosti Odloka o začasni prepovedi zbiranja Ijudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih (Uradni list RS, št. 181/20).
 3. Sklep se objavi na spletni strani Mestne občine Kranj in na spletnih straneh vrtcev, ki delujejo na območju Mestne občine Kranj.
 4. S 7. 12. 2020 preneha veljati sklep št. 602-11/2020-75-40/30/08 z dne 6. 11. 2020.

sklep župana – omejeno delovanje vrtcev-7-12-2020

(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost