Skoči na glavno vsebino

NOČ NA GIMNAZIJI KRANJ

POSTANI GIMNAZIJEC ZA ENO NOČ

  1. DECEMBER 2019 – 7. DECEMBER 2019

 

PRIHOD: petek, 6. december 2019, ob 16.00, skozi stranski vhod pri Hotelu Creini
ODHOD: sobota, 7. december 2019, ob 12.00
Noč ima svojo moč in preživeli jo boste na Gimnaziji Kranj. Preizkusili se boste v vlogi naravoslovnega znanstvenika, izvajali zanimive pokalne, kadeče in svetleče kemijske poskuse, raziskovali življenje pod mikroskopom ter razrešili skrivno pisavo in spoznali delovanje svojih mišic. Ko se večer prevesi v noč, bo čas za strateško igro in druženje z dijaki. Zjutraj pa boste preverili, koliko bakterij je čez noč zraslo na gojiščih, kamor ste odtisnili svoje roke, se rešili iz sobe za pobeg in še kaj. Udeleženci se boste preko situacijske igre prelevili v reševalce in tako spoznavali osnove prve pomoči. Prijave:

http://www.gimkr.si/dogodki-in-projekti/prijava-na-dogodek/noc-na-gimnaziji-kranj-2019/

 

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost