Skoči na glavno vsebino

Plastično maketarstvo (Maketarski krožek)

Želiš izdelati maketo letala, ladje, avtomobila, motorja, lokomotive,…?

Kar pomeni, da bomo na krožku sestavljali, izdelovali in barvali plastične delčke v celoto, pri čemer bomo pozorni, da bomo kot izdelovalec makete v podanem merilu strmeli k čim večji natančnosti ter posnemanju pravega predmeta.

Udeleženci ob vpisu prejmejo plastično maketo in se ob koncu šolskega leta  brezplačno udeležijo maketarskega tekmovanja. Barve, nožke in lepila kupimo s skupnim fondom, zato je prispevek staršev na otroka 13 € na mesec (Prispevek se obračunava mesečno na položnici, ki jo prejmete s strani šole).

Interesna dejavnost Plastičnega maketarstva se bo izvajala 1x tedensko po dve šolski uri (90 minut).

UVODNO SREČANJE: četrtek, 3.10.2019 ob 17.00. uri v učilnici Tehnike.

Predvideni termin Interesne dejavnosti:

  • Vsak četrtek od 17.00 do 18.30. ure v učilnici Tehnike.

 

Vabljeni učenci in učenke od 4. do 9. razreda.

 

Lep maketarski pozdrav.

Mentor

Bine Logar

040 285 723

maketarstvo@gmail.com

info@miniatures.si

www.miniatures.si

 

Kranj, september 2019

 

(Skupno 358 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost