Skoči na glavno vsebino

TVU 2018 – Veliki umi

Na delavnici vseživljenjskega učenja, se je 24.5.2018 ob 15.30 zbralo 12 učencev od1. do 5. razreda. Najprej smo se predstavili in nato naredili uvod, kaj veliki umi sploh so in zakaj so veliki umi, nato pa smo spoznali Leonarda da Vincija ter Malalo. Že ob sami prezentaciji smo veliko govorili, debatirali, razglabljali, tako da nam je za končen izdelek skoraj zmanjkalo časa. Učenci so si izbrali enega od osebnosti, izrezali njegovo sliko, prilepili na trši papir, nato pa zadaj napisali njegove ključne podatke, zakaj jim je všeč ter kaj je posebnega dosegel njihov um.

Mislim, da je bilo učencem zanimivo in poučno. 

Ana Barle

{phocagallery view=category|categoryid=246|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost