Skoči na glavno vsebino

Bi šli na izlet?

Tedne vseživljenjskega učenja se je začel v prijetni družbi ga. Tilke Jamnik, ki nas je popeljala na izlet iz Stražišča do Postojne. Sodelujoči so s pomočjo zemljevida, knjig in spletnih strani uspešno prispeli na cilj. Po knjigah so v dvojicah iskali podatek o Postojnski jami, Predjamskem gradu, kraških pojavih, kapnikih, človeški ribici in ostalih prebivalcih jame. Učenki sta nam zaigrali pravljico o Zmaju iz Postojnske jame, ga. Tilka pa nam je predstavila legendo o vitezu, ki je živel v Predjamskem gradu. Ena ura druženja je prehitro minila in vrniti smo se morali domov, vsak na svoj konec. J

Pridruži se nam še ti na dejavnostih, ki nas še čakajo v prihajajočih dneh. Zabavno in zanimivo bo! 

{phocagallery view=category|categoryid=214|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost