Skoči na glavno vsebino

INFORMATIVA – SEJEM IZOBRAŽEVANJA IN POKLICEV

V petek, 27. in soboto, 28. januarja 2017, od 9. do 18. ure bo na Gospodarskem razstavišču potekala Informativa 2017. Vstop je prost.

    Informativa enkrat na leto, pred informativnimi dnevi (10. in 11. februar), na enem mestu ponuja pregled izobraževalnih programov, ki so na voljo v Sloveniji ter v tujini – od srednjih šol do visokošolskih in podiplomskih programov, dodatnega izobraževanja in usposabljanja, jezikovnih tečajev, vseživljenjskega učenja itd.

Hkrati obiskovalcem ponuja informacije o poklicih in druge pomembne informacije, povezane z izobraževanjem. Od tega, kateri poklici obetajo, kje in kako pridobiti štipendijo, kako urediti bivanje v času šolanja, katera podjetja nudijo prakse in katera (prve) zaposlitve, kako študirati ali se zaposliti v tujini ipd.

Več informacij o dogodku najdete na spletni strani http://www.informativa.si/o-prireditvi/.

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost