Skoči na glavno vsebino

Obiskali smo tovarno Krka v Novem mestu in preživeli nepozaben dan

17 učencev naše šole je v soboto, 20. 4. 2013 obiskalo Krko, tovarno zdravil v Novem mestu. Prijazni gostitelji  so ob dnevu odprtih vrat, približno 1000 otrokom iz cele Slovenije, pokazali  Notol, najsodobnejši obrat za proizvodnjo  zdravil.

Po strokovno vodenem ogledu tovarne, je sledil zabavni program in otroci so uživali ob otvoritvi mini olimpiade, se preizkusili  v zabavnih športnih igrah,  se družili z znanimi Krkinimi  športniki, zapeli z  Demetro Malalan, si poslikali obraz, uživali v dobri hrani in sladoledu in se veselili bogatih nagrad. 

Zvezi prijateljev mladine Ljubljana Moste – Polje in tovarni Krka se najlepše zahvaljujemo za ta nepozaben dan.

Barbara Perme, svetovalna delavka

{phocagallery view=category|categoryid=80|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost