Skoči na glavno vsebino

Ogled filma

V petek, 27. 10. 2023 si boste učenci od 6. do 9. razreda v prostorih Cineplexx Kranj ogledali slovenski film ŠEPET METULJA. Ogled bo potekal v okviru 3., 4. in 5. učne ure. Začetek predstave bo ob 9.45 uri.

Malica bo ob 8.45 v učilnicah, kjer imate 2. učno uro pouk.

Odhod izpred šole (v kino boste odšli peš) bo ob 9.05.

Učenci se zberete pred šolo od koder boste v spremstvu razrednikov odšli v kino. Učence spremljate tudi vsi ostali učitelji: Vid Arnež (9. d), Urška Ganc, Nina Gašperlin, Franci Koder, Konjedic Viktor Dominik, Klemen Križnar, Silva Majcen, Darja Mihelič, Andreja Jamnik Oblak, Marija Perdih, Natalija Režun, Alenka Rus, Deana Selko, Katja Tavčar (6. c), Sabina Tomše, Darja Udir, Anja Vedečnik (6. b), Nuša Zaletel, ki se enakomerno razporedite med kolono učencev.

Po enakem razporedu se tudi vračate v šolo. Avtobusi bodo vozili po običajnem voznem redu.

Vse učence opozarjamo, na primerno obnašanje, na upoštevanje cestno-prometnih predpisov, predvsem v smislu zagotavljanja varnosti.

Predlagamo, da po jesenskih počitnicah na razrednih urah ali ob drugih primernih priložnostih obravnavate vsebino oziroma sporočilnost filma.

 

Pavel Srečnik, ravnatelj

(Skupno 321 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost