TEHNIŠKI DAN ZA UČENCE 9. RAZREDOV

petek, 19. november 2021

Tehniški dan se bo začel z TRADICIONALNIM SLOVENSKIM ZAJTRKOM prvo šolsko uro. Po zajtrku boste učenci nadaljevali z OBDELAVO PODATKOV.

Z vami bodo učiteljice matematike:

v   9. a  razredu  –  učiteljica Katarina Šifrer   117

v   9. b razredu   –  učiteljica Maruša Vrhovnik  202

v   9. c razredu  –  učiteljica Silva Majcen   021

v 9. č razredu  –  učiteljica Tadeja Žumer  112

Za delo v prvem delu boste učenci potrebovali zvezek za matematiko, samostojni delovni zvezek za matematiko 5. del, pisala in ravnilo.Prvi del bo trajal do 9.45.

V DRUGEM DELU BODO POTEKALE PREDSTAVITVE SREDNJIH ŠOL.

Šole bodo predstavile programe, povedale, čemu dajejo največji poudarek in kaj je tisto, kar njihovo šolo dela posebno in drugačno od ostalih.

Vsaka predstavitev bo trajala 35 minut. Vsak učenec zase bo izbral tri šole oz. programe, ki se mu bodo zdele najbolj zanimive, in se teh predstavitev tudi udeležil.

Predstavitve srednjih šol se bodo odvijale v učilnicah 104, 105, 106, 112 in 117.

Vsak učenec bo v četrtek dobil svoj urnik. Predstavitve šol se bodo končale ob 11.50.

URA uč. 104 uč. 105 uč. 106 uč. 112 uč. 117
9.50-10.25 S. Majcen M. Vrhovnik D. Meglič T. Žumer K. Šifrer
10.30– 11.05 F. Koder M. Krisper D. Meglič D. Udir B. Perme
11.10– 11.50 S. Majcen M. Vrhovnik B. Perme T. Žumer K. Šifrer

Predstavitve šol se bodo končale ob 11.50.

Dragi devetošolec, prepričani smo, da bo tudi ta dejavnost pripomogla k tvoji boljši odločitvi, zato jo izkoristi in vzemi zelo resno. Na predstavitvah pozorno poslušaj. Zanimive in pomembne informacije zapiši, zato ne pozabi na pisalo in beležko. Če te kaj še posebno zanima, pogumno vprašaj.

Barbara  Perme, svetovalna delavka