Skoči na glavno vsebino

Planinski krožek – zadnje pohajanje 2015

V soboto, 30.5.2015 smo se podali na zadnje pohajanje s planinskim krožkom.

Povabljeni so bili tudi  drugi učenci, ki so pridno obiskovali interesne dejavnosti.

Vreme nam je bilo naklonjeno, zato dobre volje in pričakovanj ni manjkalo.

Zjutraj smo se ob 7.15 odpeljali iz Žabnice proti Ankaranu. Tam smo se peš podali na POKOPALIŠČE ŠKOLJK. Učenci so po malici brez besed hiteli nabirati koljke , ki so jih v vrečkah odnesli domov. Med nabiranjem je bila po celi obali popolna tišina in vsi smo bili zatopljeni v nabiranje. Nabrali smo pelikanova stopalca, voleke, svedrčke in nekaj ostankov ostrig.

Pot smo nadaljevali do Strunjana. Avtobus nas je spustil na krožišču in peš  smo šli do Primorke, nato čez SOLINE  proti kampu Strunjan in  po poti PARANCANA do Portoroža. Po dobri uri in pol  hoje se je prilegel počitek na PLAŽI  Portoroža. Po malici je sledila ohladitev s sladoledom in nato namakanje nog v morju.

Proti konci smo peš šli še v MARINO  Lucija, si jo po dolgem in počez ogledali ter veseli zaključili hojo na našem avtobusu za domov.

Dan je bil čudovit, prav tako tudi otroci.

Nataša Ravnikar

{phocagallery view=category|categoryid=158|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost