Skoči na glavno vsebino

Jesenski piknik na PŠ Žabnica

V četrtek, 16.10.2014 smo na PŠ Žabnica učiteljice in vzgojiteljice organizirale tradicionalni jesenski piknik. Vreme nam je bilo naklonjeno , zato so vse dejavnosti potekale po planu. Starši in učenci so ob prihoidu pripeljali veliko starega papirja, ki ga zbiramo za šolski sklad. Tako pomagamo otrokom in naravi J. Na pikniku so otroci skupaj s starši izrezovali buče strašljivke in izdelovali jesenske sličice iz plodov. Na pikniku pa seveda ni manjkalo gibanja. Zanj je poskrbel rokometni trener Tomaž, ki se je dve uri podil z otroki in jih učil veščin rokometa. Pridna ekipa je pekla palačinke, kokice in stregla čaj . Vsem nam je bilo v veselje pogledati in poklepetati ob tako velikem številu obiskovalcev.

Kolektiv PŠ Žabnica

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost