Skoči na glavno vsebino

Planinski krožek na Festivalu čokalade Radolca 2014

Na čudovito sobotno jutro, 12.4. smo se peš odpravili na Sv.Petra nad Begunjami. Strm klanec se kar ni končal…po dobri uri smo prisopihali na vrh od koder pa prekrasen razgled na Blejsko jezero, Triglav…Ker so vsi otroci vedeli, da bomo dan nadaljevali na čokoladni delavnici, ni bilo treba dvakrat reči, pohitite, da se vrnemo.

Na tik-tak smo pomalicali in stekli v dolino, od tam pa naravnost v mesto Radovljica.

Omamni vonji so nas kar sami vodili od stojnice do stojnice. Ena je bila lepša od druge..in vse so mamljivo dišale.Po vodenem ogledu so učence pod budno čokoladno oko prevzele čoko dekleta. Na delavnici je vsak povaljal dva vijaka v čokoladni prah in narisal čokoladno sliko, ki pa se je hitro spremenila v polizanko 🙂

Nataša Ravnikar in Saša Porenta.

{youtube}WIdo3KhktvQ{/youtube} 

https://www.youtube.com/watch?v=WIdo3KhktvQ

 

{phocagallery view=category|categoryid=115|limitstart=0|limitcount=0} 

 

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost