Skoči na glavno vsebino

Utrinki s kulturnega praznika

7. februarja 2014 je bila na naši šoli prireditev v počastitev slovenskega kulturnega praznika, na kateri so se predstavili naši učenci in učenke. Rdeča nit tokratnega kulturnega programa je bil William Shakespeare in njegova tragedija Romeo in Julija. Temo so izbrali devetošolci, saj so bili na urah slovenščine navdušeni.

Nastopili so:

Janže Aleš, Julija Benedik Markovič, Lalita Urbanec, Nitja Dolenc, Katja Gaber, Nina Šolar, Katja Jenko, Eva Vižin, Ajda Holy Perčič, Manca Jenko, Žiga Gorjanc, Ema Oblak, Tilen Lotrič, Aljaž Pogačnik, Nika Tavčar, Elvis Dedić, Ana Potočnik, Jaka Urh, Timea Tia Ilič, Ana Benedik, Luka Štibelj, Urša Jaklič in člani šolskega pevskega zbora.

Mentorice na prireditvi so bile:

Eva Čeh, Andreja Jamnik Oblak, Vlasta Bolka in Natalija Režun.

{phocagallery view=category|categoryid=111|limitstart=0|limitcount=0}

(Skupno 187 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost