Skoči na glavno vsebino

Všeč mi je – Turizmu pomaga lastna glava 2012

Turistični krožek naše šole je tudi letos sodeloval v gibanju Turizmu pomaga lastna glava s podnaslovom Všeč mi je.

 Izdelali smo turistično nalogo in v njej predstavili pešpot po dolini Besnice: turisti si bodo lahko ogledali Štih’lnovo hišo, cerkvi sv. Tilna in Janeza Krstnika, Dobrave, Rovnik z Bidovčevo jamo, slap Šum, Žegnan studen’c in za konec obiskali medičarstvo Balanč na Brscu.

Natisnili smo tudi zgibanko Pojdi z mano v Besnico in se povezali s Turističnim društvom Besnica.

Predstavili smo se na regijskem srečanju mladih turističnih delavcev Gorenjske v Mercatorju (12. april) in osvojili srebrno priznanje. Sodelovalo je enajst učencev pod vodstvom treh mentoric (Darja Udir, Andreja Jamnik Oblak in Simona Jereb).

Naša maskota medved Medjed je požel mnogo simpatij med obiskovalci prireditve in predvsem med otroki.

Turistični pozdrav od učencev in mentoric!

 

 

{phocagallery view=category|categoryid=36|limitstart=0|limitcount=0} 

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost