TEHNIŠKI DAN ZA UČENCE 9. RAZREDOV

 

  torek, 6. novemer 2018

 

Tema:  OBDELAVA PODATKOV IN PREDSTAVITVE SREDNJIH ŠOL

 

 

V okviru tehniškega dne boste učenci 9. razredov prvi dve uri namenili obdelavi podatkov.

 

Z vami bodo:

 

v   9.A   učiteljica Silva Majcen v  učilnici 71

v   9.B   učiteljica Tjaša Gašpar v  učilnici 13

v   9.C   učiteljica Maruša Vrhovnik v učilnici 68

Za delo prvi dve uri boste učenci potrebovali  Samostojni delovni zvezek za matematiko 5. del, pisala in ravnilo.

Tretjo, četrto, peto uro in šesto šolsko uro pa bodo potekale predstavitve srednjih šol, za katere ste učenci pokazali največ zanimanja. Šole bodo predstavile programe, povedale  čemu dajejo največji poudarek in kaj je tisto, kar njihovo šolo dela posebno in drugačno od ostalih.

Za vsako šolsko uro boste imeli učenci štiri možnosti. Vsak učenec zase bo izbral šolo oz. program, ki se mu bo zdela najbolj zanimiva, in se te predstavitve tudi udeležil. Urnik s predstavitvami šol boste učenci dobili do petka, 26. oktobra.

Dragi devetošolec, prepričani smo, da bo tudi ta dejavnost pripomogla k tvoji boljši odločitvi, zato jo izkoristi in vzemi zelo resno. Predstavitve pozorno poslušaj. Zanimive in pomembne informacije zapiši, zato ne pozabi na pisalo in beležko. V kolikor te kaj še posebno zanima, pogumno vprašaj.                               

Barbara  Perme, svetovalna delavka 

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost